Eklentiler

Aşağıdaki listede e-ticaret siteniz için ekstra satın alınabileceğiniz modül ve hizmetler yer almaktadır. Ek hizmet ve modüller hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilciniz ile irtibat kurabilirsiniz.


1 Adet Tedarikçi XML Modülü

1 Adet Tedarikçi XML Modülü

Tedarikçi XML modülü, çalıştığınız tedarikçinin XML ürün kataloğunun e-ticaret sitenize entegrasyonunu kapsamaktadır. Bu hizmet için çalıştığınız tedarikçinin size bir XML sağlaması zorunludur. Herhangi bir tedarikçi XML'i e-ticaret sitenize entegre edilebilir. Herhangi bir koşul söz konusu değildir.
Tedarikçi XML modülü hizmet bedeli 1 kereye mahsus alınır.

669 TL + KDV

CSS Giydirme Hizmeti

CSS Giydirme Hizmeti

CSS Giydirme hizmeti, tarafınızca hazırlanan bir tasarımın e-ticaret sistemine entegrasyonunu kapsamaktadır. Bu hizmet templatemonster, themeforest vb. tasarım sağlayan sitelerden alacağınız herhangi bir tasarımında entegrasyonunu kapsayabilmektedir.
CSS tasarım giydirme hizmet bedeli 1 kereye mahsus alınır.

3345 TL + KDV

Mobil Site Paketi

Mobil Site Paketi

E-Ticaret sitenizin Mobil cihazlar ve Tabletler üzerinde stabil görüntülenmesini sağlayan site paketidir. Mobil tasarım sitenize mobil cihazlardan erişim sağlandığında gözükecek olup, sitenizin ana görünümünden bağımsızdır.
Mobil Site Paketi 1 kereye mahsus alınır.

1160 TL + KDV

Özel Tasarım Hizmeti

Özel Tasarım Hizmeti

Özel tasarım ekibimizin, sizin belirlediğiniz çerçevelerde sadece size özel bir tasarım hazırlamasını kapsayan hizmettir. E-Ticaret sitenizin özel tasarıma sahip olması hem marka değerinizin artmasına hemde markanızın bilinirliğinin artmasına yarar sağlayacaktır.
Özel tasarım hizmet bedeli 1 kereye mahsus alınır.

6143 TL + KDV

Online Fatura Modülü

Online Fatura Modülü

Online fatura modülü sayesinde sipariş faturalarınızı e-ticaret sisteminiz üzerinden online yazdırabilrisiniz. Fatura tasarım modülü sayesinde fatura formatınızı online olarak kolayca dizayn edebilirsiniz.

669 TL + KDV

B2B Modülü

B2B Modülü

B2B Modülü E-Ticaret siteniz üzerinden, bayilerinize ürün satışına olanak sağlayan modüldür. Modül sitenzideki ürünlerin XML olarak tedarikçi statüsünde bayilerinize vermenize de olanak sağlamaktadır.
B2B Modül bedeli 1 kereye mahsus alınır.

3140 TL + KDV

Bize Ulaşın

BayPro Yazılım San. ve Tic.
Üçevler Mah. Dumlupınar Cd. No:5A/F Nilüfer/BURSA

Tel : 0850 840 2529